Informatiesysteem Gemeente Alblasserdam

Zoeken in het RIS

Vergaderingen, bestuurlijke dossiers en documenten

Home / Personen

Gemeente Dordrecht

Personen

Overzicht personen
Adreslijst raads-en commissieleden
Actief
Naam Rol Email Historie
Gemeenteraad
A.B. Blase Voorzitter B.Blase@Alblasserdam.nl Ja
MJH Barra - Leenheer Raadslid m.j.h.barra@alblasserdam.nl Ja
A Boele Raadslid a.boele@alblasserdam.nl Ja
H Boersma Raadslid h.boersma@alblasserdam.nl Ja
AG Clements Raadslid a.g.clements@alblasserdam.nl Ja
T de Gelder Raadslid theo.de.gelder@cda-alblasserdam.nl Ja
FC de Gier Raadslid freekdegier@xs4all.nl Ja
MJ van Lavieren Raadslid rinuslavieren@kpnplanet.nl Ja
Jan Willem de Leeuw Raadslid bw.deleeuw@cooperatiezwn.nl Ja
CEJ Leeuwis Raadslid c.e.j.leeuwis@alblasserdam.nl Ja
J.R. Pardo Kruidenier Raadslid pardochi@gmail.com Ja
M. van der Plaat Raadslid michael_van_der_plaat@hotmail.com Ja
T. Stam Raadslid teus-raad-Alblasserdam@hotmail.com Nee
H.F. Verweij ( VVD ) Raadslid hfverweij@planet.nl Nee
L Verwoert Raadslid l.verwoert@planet.nl Ja
JH Wesselius Raadslid jacco.wesselius@cda-alblasserdam.nl Ja
O Yilmaz Raadslid o.yilmaz@alblasserdam.nl Ja
A.C. van 't Zelfde ( CDA ) Raadslid avantzelfde@ziggo.nl Nee
AJ Zwaan Raadslid aj.zwaan@dienstgezondheidjeugd.nl Ja
Commissie Bestuur
MJ van Lavieren Voorzitter rinuslavieren@kpnplanet.nl Ja
A. Strop ( CDA ) Voorzitter arco@strop.nl Ja
AJ Zwaan Voorzitter aj.zwaan@dienstgezondheidjeugd.nl Ja
Commissie Grondgebied
A Boele Voorzitter a.boele@alblasserdam.nl Ja
Jan Willem de Leeuw Voorzitter bw.deleeuw@cooperatiezwn.nl Ja
Commissie Samenleving
MJ van Lavieren Voorzitter rinuslavieren@kpnplanet.nl Ja
A. Strop ( CDA ) Voorzitter arco@strop.nl Nee
Presidium
A.B. Blase Voorzitter B.Blase@Alblasserdam.nl Ja
A Boele Fractievoorzitter a.boele@alblasserdam.nl Ja
FC de Gier Fractievoorzitter freekdegier@xs4all.nl Ja
MJ van Lavieren Fractievoorzitter rinuslavieren@kpnplanet.nl Ja
Jan Willem de Leeuw Presidiumlid bw.deleeuw@cooperatiezwn.nl Ja
CEJ Leeuwis Fractievoorzitter c.e.j.leeuwis@alblasserdam.nl Ja
J.R. Pardo Kruidenier Fractievoorzitter pardochi@gmail.com Ja
JH Wesselius Fractievoorzitter jacco.wesselius@cda-alblasserdam.nl Ja
AD Zandvliet Griffier d.zandvliet@alblasserdam.nl Ja
AJ Zwaan Fractievoorzitter aj.zwaan@dienstgezondheidjeugd.nl Ja
BIO
A Boele Voorzitter a.boele@alblasserdam.nl Ja
Auditcommissie
JH Wesselius Voorzitter jacco.wesselius@cda-alblasserdam.nl Ja
AD Zandvliet Griffier d.zandvliet@alblasserdam.nl Ja
A.C. van 't Zelfde ( CDA ) Voorzitter avantzelfde@ziggo.nl Nee
Besloten commissie Bestuur
MJ van Lavieren Voorzitter rinuslavieren@kpnplanet.nl Ja
A. Strop ( CDA ) Voorzitter arco@strop.nl Nee
Besloten commissie Grondgebied
Jan Willem de Leeuw Voorzitter bw.deleeuw@cooperatiezwn.nl Ja
Hamerraad
AD Zandvliet Griffier d.zandvliet@alblasserdam.nl Ja
A.B. Blase Voorzitter B.Blase@Alblasserdam.nl Ja